Peakstudio Archviz blog city

Witaj na blogu Peak Studio.

W tym miejscu znajdziesz najnowsze informacje, tutoriale i inne – mam nadzieję –  interesujące dla Ciebie rzeczy.
Przez przeszło 12 lat mojej kariery architekta-wizualizatora wykonałem lub współtworzyłem przeszło 1000 (no dobra… 950 – stan na sierpień 2019) wizualizacji; miałem okazję poznać wiele tajników i sztuczek związanych z użytkowaniem programów do grafiki 3d, jak i wskazówek jak być lepszym architektem i artystą.

Działalność osób takich jak Viscorbel (Austris Cingulis)* czy Simon (CGWorkshop)* ukształtowały mnie i ustawiły na torach kariery zawodowej. Owoce i echa ich pracy na co dzień widać i słychać w naszej działalności. Zjadłem też już zęby na temacie relacji klient-wykonawca i mam nadzieję, że na tej płaszczyźnie też będę miał okazję podzielić się z Tobą przemyśleniami.

Osiągnąwszy już jakiś wymierny zawodowy sukces i spełnienie przyszedł czas, by przynajmniej spróbować oddawać coś od siebie społeczności. Na tym blogu i innych naszych kanałach z różną częstotliwością będą pojawiać się felietony, making-ofy, tutoriale i inne treści skierowane tak do osób zainteresowanych grafiką 3d, jak i próbujących stawiać swoje pierwsze kroki jako multiklasowiec w postaci architekta/grafika 3d (jako miłośnik D&D: +2 do charyzmy, +2 do inicjatywy, -5 do kondycji, Klasa pancerza bez zmian – gimby nie znajo)

Enjoy the ride!

Piotr Pietruczak

* Jako że oba serwisy już (chyba) nie funkcjonują, osoby chcące stawiać swoje pierwsze kroki w grafice 3d i wuzalizacjach odsyłam na stronę mojego serdecznego przyjaciela Mateusza z CGWisdom (może kopsnie Wam jakąś zniżkę za znajomości). Albo do kursu Granta Wawricka, ale to chyba gratka tylko dla zapaleńców.